Представлення кандидатів у народні депутати відбулося 19 червня на Замковій горі, біля каменю на честь заснування Житомира — міста жита і миру.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко наголосив, що на Житомирщині сформована ефективна та енергійна команда, яка користується повагою та довірою серед житомирян.

«Команда Житомирщини — це поєднання досвіду, високого професіоналізму та молодості одночасно. Це люди, що вже не раз доводили свою відданість інтересам України та свого регіону. Люди сповнені бажання змінити країну на краще, націлені на успіх, мир та процвітання», — підкреслив Юрій Бойко.

Відповідно до рішення з’їзду партії, в одномандатних виборчих округах Житомирської області кандидатами в народні депутати України висунуто Наталію Леонченко, Наталію Онуфрієнко та Олександра Чорноморця.

Округ №62 — Наталія Леонченко — голова фракції партії та очільниця постійної депутатської комісії із соціально-гуманітарних питань Житомирської міської ради. Секретар Житомирської міської ради у 2010-2013 роках, заступник міського голови у 2013-2014 роках. Успішно займається викладацькою діяльністю у Житомирському медичному інституті. Завжди тримає на контролі проблемні питання в галузі медицини, освіти, культури, соціального захисту, сім’ї, молоді та спорту.

Округ № 63 — Наталія Онуфрієнко — голова фракції партії у Бердичівській міській раді, заступник очільника постійної депутатської комісії з питань бюджету. Займає активну громадянську позицію, є головою Громадської ради Бердичівського геріатричного пансіонату та очолює Благодійний фонд «ОНУФРІЄНКО-ДІТИ». На базі фонду діє Центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей сиріт, з обмеженими можливостями, дітей учасників АТО.

Округ № 65 — Олександр Чорноморець — депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ. Голова Черняхівської райдержадміністрації у 2000-2005 роках та Романівської райдержадміністрації у 20111-2014 роках. Фахівець у сфері житлово-комунального господарства, розуміється у питаннях тарифів, які сьогодні не підйомні для простого люду.

Ще у трьох округах Житомирської області ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ підтримає окремих кандидатів-самовисуванців.

У партійному списку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Житомирщина представлена шістьма кандидатами у народні депутати.

Юрій Павленко — народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова. Голова Регіональної організації Політичної  партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ». Міністр сім’ї, молоді та спорту у 2005-2010 роках, голова Житомирської облдержадміністрації у 2006-2007 роках, Перший уповноважений Президента України з прав дитини у 2011-2014 році. Діяльність Юрія Павленка спрямована на соціальний захист дитинства та сім’ї, розвиток фізичної культури та спорту в Україні. Активно опікується питаннями чорнобильців, військових пенсіонерів.

Анатолій Мелашенко — голова фракції партії та очільник постійної депутатської комісії з питань екології та захисту навколишнього середовища Житомирської обласної ради. Анатолій Мелашенко пройшов довгий шлях військовослужбовця, капітан першого рангу. Стоїть на сторожі інтересів військових пенсіонерів, ветеранів війни і праці, чорнобильців.

Наталія Рибак — депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ. Голова Черняхівської райради у 2010-2014 роках та заступник голови Житомирської обласної ради у 2015-2016 роках. Була і є помічником-консультантом народних депутатів України. Член делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи у 2011-2016 роках. Активно опікується важливими для суспільства питаннями, зокрема, охорони здоров’я, освіти та розвитку місцевого самоврядування.

Раїса Гула — депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ. Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації у 2010-2014 роках. Наразі є Головою правління благодійного фонду розвитку фізичної культури та олімпійського руху. Бере активну участь у громадському житті області та України. За її сприяння було побудовано десятки сучасних спортивних майданчиків та відкрито спортивний медико-реабілітаційний Центр для військовослужбовців.

Микола Левківський — депутат Овруцької районної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ. Голова Овруцької районної ради у 2000-2010 роках та Овруцької райдержадміністрації у 2010-2014 роках. Очолює Овруцьку територіальну партійну організацію. Усіляко допомагає мешканцям півночі Житомирщини у вирішені актуальних питань, активно підтримує чорнобильців та ветеранський рух Овруччини.

Ольга Гречко — голова фракції партії у Коростенській міській раді. З 2010 року працює в органах місцевого самоврядування. На даний час займає посаду начальника відділу інформаційно-консультативного забезпечення виконавчого комітету Коростенської міської ради. У 2017 році очолила відокремлений підрозділ Національної платформи «Жінки за мир» у місті Коростені. Ольга Гречко — один з найактивніших депутатів Коростеня. Протягом останніх років покроково та ефективно вирішує проблемні питання свого округу. Зокрема, ремонтуються дороги, покрівлі будинків, встановлюється вуличне освітлення, надається допомога тим, хто її потребує.

«Формування досвідченої та відповідальної перед народом влади є головною умовою для позитивних змін. Команда Житомирщини є яскравим прикладом національного патріотизму, відповідальності перед виборцем, вірності та захисту його інтересів. Це сплав досвіду і молодості, успіху і перемоги. Разом з  ОПОЗИЦІЙНОЮ ПЛАТФОРМОЮ – ЗА ЖИТТЯ ми збудуємо мирну, соціальну державу для кожного українця», — підкреслив Юрій Павленко.

«Наша команда об’єдналася задля досягнення миру. Ми повернемо мир в Україну, тому що це вимога всіх громадян. Це ключове завдання, заради виконання якого ми йдемо в парламент», — підсумував Юрій Бойко.

 

Останні записи