Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко у коментарі журналістам.

«Слова Володимира Зеленського про те, що кордон – єдине, що сьогодні об’єднує Україну і Росію, – це повторення помилок режиму, що ідходить, який зробив розрив українсько-російських зв’язків основою своєї політичної доктрини. Цей безвідповідальний курс веде у політичний глухий кут», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що свого часу у Петра Порошенка був вибір між миром і війною.

«Ставши президентом, він обрав війну. Підсумок за п’ять років – тисячі жертв, сотні тисяч біженців, мільйони поламаних доль й бої на Донбасі, що тривають. Зараз такий же вибір стоїть перед Володимиром Зеленським – і це вже не шоу, а людські життя і майбутнє країни. Від нового президента чекають миру, а не повторення риторики режиму Порошенка у стилі “геть від Москви”», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що вибори вже минул. Закінчилися шоу на стадіонах і здачі аналізів. Це означає, що обраному президенту час змінити формат і готуватися до управління державою.

«Найважливішими проблемами сьогодні є пошук мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, деескалація в акваторії Азовського і Чорного морів. У сфері економіки – продовження контракту на транзит газу, зняття обмежень на поставки в Україну нафти і нафтопродуктів. Всі ці завдання вимагають діалогу з Російською Федерацією, а не вправ на дотепність», – підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, у тому, що україно-російські відносини у такому критичному стані, винні політики. І завдання політиків – це змінити.

«Наші країни і народи насправді пов’язує дуже багато. Це і родинні зв’язки, і спільна для багатьох мова, єдина віра, спільні сторінки історії і спільні перемоги. У тому числі й Велика Перемога над фашизмом, чергову дату якої ми будемо скоро відзначати. У переддень свята хочу привітати наші народи-переможці, а політикам нагадати, що долі людей важливіші від будь-яких політичних позицій та ідеологічних доктрин», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи