Так народний депутат і засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко прокоментував підсумки позачергової сесії парламенту, де планувалося розглянути законопроект про зміну виборчої системи.

«Провал голосування за зміну виборчої системи – це результат спротиву старого режиму, його жалюгідні потуги вхопитися за владу з останніх сил», – сказав Юрій Бойко. Він зазначив, що, навіть програвши на президентських виборах, вони продовжують робити спроби, щоб втримати свою владу і вплив.

«За рахунок збереження змішаної системи, зокрема мажоритарних округів, вони хочуть “за гречку” купити місця в майбутньому парламенті. За рахунок політичної корупції партія війни хоче взяти реванш за свою поразку. Ми впевнені, що корупціонерів і ділків від політики чекає нищівна поразка на виборах. Головне завдання сьогодні – забезпечити прозорість і громадський контроль над виборчим процесом. Корупціонерів з партії війни, які прирекли українців на злидні, чекає нищівна поразка на виборах. Реванш не пройде!» – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи