7 січня народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відвідав святкове богослужіння у Києво-Печерський Лаврі та привітав українців з Різдвом Христовим.

«Я хочу закликати всіх вірити в добро. Вірити в те, що в країні все буде добре, що в країну прийдуть мир, спокій та стабільність. Що країна буде розвиватись і це дасть людям можливість жити гідно», – сказав він.

Під час спілкування з журналістами Юрій Бойко зазначив, що це було абсолютно неправильно, коли політики, перш за все діючий президент, втрутилися в справи церкви.

«Це пряме порушення Конституції. Це поглиблює розкол в суспільстві, тому що люди налякані і не розуміють, що сталося. Коли політики кажуть, що ця церква хороша, ходіть до неї, а ця – погана, не ходіть туди, то це абсолютно неправильно. Люди повинні ходити в ту церкву, де вони відчувають себе ближче до Бога. Коли починається політична штовханина довкола церкви, це нічого доброго не принесе. Це прямий шлях до релігійного конфлікту, а це дуже погано для держави», – підкреслив опозиціонер.

«Позиція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ полягає в тому, що політики повинні ходити до церкви як прості миряни. А справами церкви повинні займатись церковники. Церква має бути відокремлена від держави, як це записано в Конституції, і після нашої перемоги на виборах ми забезпечимо виконання Основного закону», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи