Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив, відповідаючи на запитання глядачів на своєму YouTube-каналі.

Парламентар підкреслив, що реформу освіти в Україні складно назвати реформою.

«Те, що прийняли у законі про освіту, можна звести до кількох ключових моментів. Перше – це збільшення навчання до 12 років, коли дитина, якщо її ще можна так назвати, виходить зі школи 19-річною. Друге, скоротили кількість предметів, погіршивши освітню базу. І якщо раніше ми завжди пишалися високим рівнем і кількістю освічених людей в нашій країні, то зараз школа готує чорноробів для Європи, скажімо так. Інакше це не назвеш», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко також зазначив, що новий закон унеможливлює отримання освіти мовами національних меншин, насамперед російською, після 5 класу.

«Щодо програми «Нова школа», то щоб вона запрацювала, потрібне відповідне фінансування, а його немає. Дуже ображені вчителі, яким влада, що йде, пообіцяла середню зарплату, як в економіці, а насправді вони отримують 7-8 тис. гривень. Причому я кажу про вчителів вищої категорії, а вчитель-початківець отримує ще менше. Доведеться це усувати. Учитель повинен отримувати мінімум 11 тис. гривень. Зарплати у людей повинні бути такі, що дозволять їм нормально і гідно жити, а не їхати з країни у пошуках кращої долі», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Детальніше про пенсійний вік для жінок, якими мають бути податки в Україні, об’єднання опозиційних сил і багато іншого, що хвилює людей сьогодні, дивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=cqX4mxGJFcA

Ви можете поставити свої питання Юрію Бойку на його Facebook-сторінці, в коментарях під відео або ж відправивши на пошту pressoffice.yb@gmail.com. І, звичайно, не забувайте підписуватися на YouTube-канал Юрія Бойка!

Останні записи