За даними ЦВК і результатами паралельного підрахунку голосів, підтримка Юрія Бойка склала близько 12%, і її зростання спостерігається по всій Україні.

«Згідно з паралельним підрахунком голосів і даними ЦВК, у нас в середньому близько 12%. Ми зміцнилися у центральних регіонах, Житомирській, Черкаській, Хмельницькій областях, посилилися на західній Україні. І в Закарпатській, і в Чернівецькій області у нас показники набагато вищі, ніж були на попередніх парламентських виборах 2014 року. І як представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ я отримав там значно більшу підтримку, ніж у 2014 році», – про це заявив Юрій Бойко на брифінгу для журналістів.

Опозиційний політик подякував людям за довіру і відзначив високу явку виборців на цих виборах.

«Те, що сьогоднішній режим буде змінений, — це вимога українців, яка яскраво проявилося вже за результатами першого туру. Я дуже вдячний людям, і думаю, що така ж тенденція буде і в другому турі. Люди усвідомлюють свою відповідальність за долю країни – вони не хочуть жити ще 5 років у війні і безладі. Це позитивний момент, і я дуже радий, що так сталося. Люди активні, а це запорука того, що суспільство буде розвиватися,і у нас в країні все буде добре», – підкреслив Юрій Бойко.

Дуже важливо, щоб другий тур пройшов чесно, зазначив опозиційний політик, і люди прийняли вибір, який зробили.

«Країна повинна відійти від війни і злиднів, на які її прирекла сьогоднішня влада. А політики для досягнення миру повинні об’єднатися. Підтримати людей. Досягти стабільності в країні. Це ті принципи, які повинні їх консолідувати», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи