Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам в кулуарах Верховної Ради у четвер, 30 травня.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосуватиме за відставку уряду Гройсмана. «Цей уряд накоїв багато бід в країні і має піти у відставку якомога швидше», – сказав опозиційний політик.

«У мене немає жодних сумнівів, що залишки минулої влади розповідатимуть про досягнення, про те, як добре працював Кабмін, як вони збільшили всі показники. Але той політичний ляпас, яку весь цей режим отримав від народу на виборах президента, показав, що влада жила окремим від країни життям і взагалі не розуміла, що потрібно людям», – зазначив Юрій Бойко.

За його словами, уряд провалив практично всі реформи. «Потрібно сказати, що в якійсь мірі на початковому етапі позитивною була реформа децентралізації, і ми її підтримали. На першому етапі це дійсно було благо, а потім, коли на громади стали «навішувати» невластиві їм фінансові зобов’язання, то цю реформу вихолостили. Все інше – починаючи від псевдореформ: медицини, освіти, пенсійної системи і закінчуючи анонсованим збільшенням фінансування будівництва доріг – практично одні провали. І це не тільки моя думка, а й усіх людей, з якими ми спілкуємося в регіонах», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Уряд працює непрофесійно. Влаштовує піар-акції, виступає з якимись заявами, а реальні проблеми залишаються «за бортом». Ми повністю поділяємо оцінку, яку дав український народ всьому режиму, що доживає останні дні. Всі – на вихід!» – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи