Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у п’ятницю, 17 травня.

«Єдина мета заяви «Народного фронту» про вихід з коаліції – уникнути розпуску парламенту. Але вже давно є рішення суду про відсутність коаліції. 30 днів пройшло, і нова коаліція не була сформована. Парламент, якому довіряють лише 4% громадян, має бути розпущений якомога швидше. Це наша позиція, і вона незмінна більше двох років», – наголосив він.

«Я хочу побажати, щоб указ президента про розпуск Верховної Ради з’явився якнайскоріше. Тому що кожен день роботи цього парламенту відкидає країну назад. І більшість громадян підтримують розпуск Верховної Ради», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що влада, яка п’ять років знущалась над людьми, має піти. «У відставку повинна піти вся нинішня влада, яка на президентських виборах отримала політичного ляпаса від українців. Нинішній режим повністю втратив довіру громадян України», – зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи