Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час виступу на Всеукраїнському земельному форумі, організованому Всеукраїнською Аграрною Радою (ВАР).

Він зазначив, що питання ринку землі є одним з найбільш чутливих для українського суспільства. «Воно може бути вирішено тільки поступово, з обов’язковим збереженням інтересів людей, які працюють на землі. Перш за все, це фермери, і їх дуже багато представлено в цьому залі. Всеукраїнська Аграрна Рада – це унікальна організація, створена без адмінресурсу. Вони об’єднались і за рахунок ефективної роботи та напору стали суттєвим фактором і грають помітну роль в житті аграрного сектору. Вони дають рекомендації, які відповідають інтересам фермерів. І до них потрібно дослухатись», – підкреслив опозиційний політик.

«Перед виборами президента я підписав з ВАР меморандум про підтримку і взаємодію. Ці люди працюють на землі, живуть в селах, допомагають там людям, створюють робочі місця. Я й надалі допомагатиму їм, тому що вони зібрали потужну команду», – сказав Юрій Бойко.

Парламентарій зазначив, що у питанні ринку землі потрібно вести чесний діалог з суспільством, розповідати людям, що він передбачає. «Дискусія, яка є в цьому залі, дуже корисна для того, щоб напрацювати механізм ефективного використання землі, для того, щоб не втратити землю, не зашкодити людям. В тому вигляді, в якому сьогодні пропонується ринок землі, суспільство до нього не готове. Має бути фахова робота, чесний діалог і поетапне впровадження ринку землі з обов’язковим збереженням інтересів тих, хто на ній працює», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи