Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування Павлоградського хімічного заводу (Дніпропетровська область) у четвер, 14 березня.

«Це підприємство – одне з ключових, яке забезпечує безпеку нашої країни. Воно виробляє дуже потрібну продукцію для підвищення обороноздатності, а також зіграло ключову роль у програмі утилізації небезпечних частин ракет і боєприпасів, які накопичилися в нашій країні», – зазначив Юрій Бойко.

Він підкреслив, що програму утилізації має бути відновлено, оскільки сьогодні на складах знаходиться ще дуже багато боєприпасів. «За останні три роки в повітря злетіло п’ять арсеналів з боєприпасами. Гинули люди, були масові евакуації. Якби працювала програма утилізації і в ній брали участь такі підприємства, як Павлоградський хімзавод, Рубіжанська «Зоря», то таких би трагедій не було. Ми обов’язково відновимо цю програму. Всі боєприпаси, у яких закінчився термін придатності, які несуть загрозу життю громадян, будуть утилізовані. Це дозволить прибрати загрозу вибухів на арсеналах і військових базах», – сказав парламентарій.

Юрій Бойко також підкреслив, що по обороноздатності держави суттєвого удару завдає корупція, і всі, хто в цьому замішані, мають бути притягнуті до відповідальності.

«Коли виник колосальний скандал в «Укроборонпромі», виявилося, що у всіх правоохоронних органів рильце в пушку. Поки ця пацанва обкрадала солдатів, які сидять в окопах, всі правоохоронні органи про це знали. Під завісою секретності розкрадали державне майно, цинічно наживалися на армії під крики про її розвиток», – сказав він.

«Ніяка Тимчасова слідча комісія не може бути інструментом для розслідування цих оборудок. Президент повинен прийти в парламент і чесно сказати, хто винен в тому, що в «Укроборонпромі» – ключовому відомстві, що забезпечує обороноздатність країни – сталося таке неподобство. Всі учасники схеми будуть притягнуті до відповідальності. Вони повинні сидіти в тюрмі. Таке мародерство – це вершина цинізму. За цієї влади нічого не буде, тему «забалакають». Але зовсім скоро владу буде змінено, і всі фігуранти цієї справи будуть відповідати за всією суворістю закону», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи