Про це у програмі «Велике інтерв’ю» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат України, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Українці змушені масово виїжджати з країни через збройний конфлікт на Донбасі і відсутність перспектив, вважає опозиційний політик.

«Це дійсно дуже велика проблема останніх трьох років. Причини виїзду найрізноманітніші, але в першу чергу, це, звичайно, воєнний конфлікт. Люди бояться війни і не бачать перспективи її припинення. Друга причина — низькі зарплати і відсутність роботи у висококваліфікованих фахівців, які не можуть себе реалізувати. В Україні вже не вистачає висококваліфікованих кадрів — це тенденція останнього часу», – сказав Юрій Бойко.

Щоб вирішити проблему міграції і зупинити відтік трудових кадрів з країни, потрібен комплексний підхід, упевнений засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Це завдання комплексне. Треба зупинити війну, повернути політичну стабільність країні, щоб люди побачили перспективу, отримували гідну зарплату. Тоді вони повернуться. Як мені розповіли виборці, наші лікарі сьогодні їдуть у Польщу чи Чехію, де їм відразу ж платять 1500 євро зарплати, а в Україні вони більше 250-300 євро заробити не можуть! Як же лікареві не їхати з країни? Людина бачить, що там немає війни, вулицями не вештаються банди радикалів, що вона захищена», – зазначив парламентар.

Зі слів Юрія Бойка, щоб відновити економіку, після зміни влади проблему масової міграції доведеться вирішувати однією із перших, іншого виходу немає.

«Інакше у нас буде країна пенсіонерів, яких нікому буде годувати», – підсумував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи