Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістами об’єднавчий Собор зі створення єдиної помісної православної церкви в Україні, який має відбутись 15 грудня.

За його словами, ця подія тільки роз’єднає країну. «Буде об’єднання УАПЦ та УПЦ КП. Канонічна Українська Православна Церква не піде на це так зване об’єднання, тому що воно відбувається під шаленим тиском, під батогом. Вже йдуть обшуки в архієреїв та священнослужителів канонічної УПЦ, на церкву чиниться тиск. Насправді, це буде не об’єднання, а роз’єднання, подальший конфлікт в суспільстві», – зазначив опозиційний політик.

«Це дуже погано для країни. Ми категорично проти втручання держави в справи церкви. Церква повинна сама приймати рішення, і ніякі політики не повинні втручатись в ці процеси. Як тільки це починається – відбувається конфлікт в суспільстві, який може призвести до непередбачуваних наслідків. Тому ми проти цього, тому що це роз’єднавчий собор, а не об’єднавчий», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи