Про це кандидат у прем’єр-міністри від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у інтерв’ю трьом українським каналам.

За його словами, і на заході, і на сході, і на півночі, і на півдні люди затероризовані соціальними негараздами. Повсюдною проблемою залишається бідність. І одним з ключових кроків для її подолання є зменшення вартості газу, адже це не тільки зниження комунальних тарифів, а й здешевлення майже всіх товарів, які щоденно купують люди.

«Космічні тарифи, встановлені минулою владою, загнали людей у бідність. І у ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є механізм виправлення ситуації. Ми з головою Політради партії Віктором Медведчуком вже провели два раунди переговорів з РФ щодо переходу на прямі контракти. Це дозволить суттєво знизити ціну на газ (до 25%, – ред.), від чого, власне, і залежать тарифи. Гранична ціна газу після підписання нових контрактів становитиме 3 800 гривень за тисячу кубів. І це вже буде крок до того, щоб допомогти людям і подолати бідність», – підкреслив Юрій Бойко.

Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ. «На сьогодні заборгованість перевищила 60 млрд гривень. 50% цієї суми — 30 млрд — це заборгованість за газ. Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати. Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі сплачувати за цими космічними тарифами», – зазначив кандидат у прем’єр-міністри.

Він нагадав, що опозиціонери зареєстрували законопроект №9403 щодо зниження вартості газу, а також №9527 щодо списання заборгованості населення за комунальні послуги.

Також, за словами засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, необхідно реалізувати комплекс заходів щодо підтримки реального сектора економіки, адже без цього ні про яке підвищення добробуту українців не може бути й мови. «Боротьба з бідністю, контроль за цінами, створення робочих місць та вирішення всіх соціальних питань з підтримки людей з інвалідністю, чорнобильців, пенсіонерів – всіх тих, хто дійсно потребує підтримки держави. Вирішення саме цих питань хочуть люди. Саме такими є першочергові завдання нашої політичної сили після перемоги на парламентських виборах. В нас є розуміння, професійна команда і покроковий план як це зробити», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи