Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

“Суттєвою помилкою попередньої влади був відхід від державного регулювання цін. Спочатку вони підняли вартість газу в 8 разів, і назвали це реформою. Слідом за газом вгору пішли ціни на продукти першої необхідності: хліб, цукор, м’ясо та інші товари. Трохи пізніше почали вибірково завозити ліки, з’явилися монополісти, внаслідок чого ціни на ліки стали просто недоступними для людей. Тобто, непродумана економічна політика влади, що йде, спровокувала зростання цін та суттєве зниження рівня життя населення країни “, – сказав він.

Юрій Бойко зазначив, що проблеми, які виникли через непрофесіоналізм влади,  вона цинічно вирішувала за рахунок пенсіонерів та звичайних громадян.

“Усі бюджети, які приймалися останні 5 років, приймалися за рахунок пенсіонерів. А нібито зростання пенсій на 3-5% неможливо назвати підвищенням, тому що за законом вони повинні були, як мінімум, це зробити на офіційний рівень інфляції, яка майже втричі перевищувала так зване підвищення. За 5 років подорожчало все. У кінцевому підсумку, купівельна спроможність людей впала. Люди опинилися в злиднях”, – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко зазначив, що через таку непродуману та непрофесійну політику, було повністю втрачено контроль над економікою, за що влада й отримала ляпаса від виборців на виборах президента.

“У влади був колосальний розрив між словами “йдемо в Європу” та фактичними діями, які призвели до зубожіння людей.В Україні неможливо знайти ані роботу, ані гідну заробітну плату. Люди змушені шукати своє місце за межами рідної країни. У нас 2,5 мільйона громадян виїхали до Російської Федерації і стільки ж до європейськихкраїн. Ставлення народу України до такої політики влади продемонстрували результати президентських виборів. І це не тільки показник ставлення суспільства до колишнього глави держави, а й до всіх тих, хто привів країну в глухий кут”, – підкреслив Юрій Бойко.

Саме тому, за його словами, так важливо сьогодні змінити цю ситуацію, і почати вирішувати дійсно важливі для людей та країни питання.

«Завжди треба вибирати національні інтереси країни. І переговори, які ми з Віктором Медведчуком (глава Політради партії – ред.) провели 7 червня в Санкт-Петербурзі з главою «Газпрому» Олексієм Міллером стали черговим етапом на шляху зниження вартості газу для України».

«Я вважаю, що ми дуже добре просунулися в частині укладення прямих контрактів на закупівлю російського газу зі зниженням вартості на 25%, що підтвердив керівник «Газпрому» Олексій Міллер. Максимальна ціна газу для всіх категорій споживачів – населення, комунальної сфери, промисловості – буде максимум 3800 грн за тисячу кубометрів. Це дозволить знизити ціни на хліб, цукор, на всі продукти, в собівартості яких є газова складова. Громадяни України отримають можливість купувати товари першої необхідності значно дешевше. І звичайно важливо вирішити питання з транзитом. Якщо не буде нового контракту з транзиту газу, наша ГТС просто перетвориться на купу металобрухту. І, замість доходу в бюджет, доведеться постійно дотувати її утримання. Ось ці питання ми обговорювали і готові їх вирішувати», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи