Боротьба з бідністю, припинення тарифного геноциду і справедливе ціноутворення є наступними за важливістю завданнями після встановлення миру. Про це в п’ятницю, 22 лютого, на зустрічі з журналістами заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Нинішня влада планомірно знищує власний народ. Іншими словами це назвати не можна – зубожіння більш ніж половини наших співгромадян, тарифний геноцид, знущальні пенсії і зарплати. І все це на тлі заяв про успішні реформи. Якщо люди страждають, то це не реформа. Це злочин», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що зареєстрований ним законопроект №9403 детально обґрунтовує реальну можливість зниження ціни на газ для всіх категорій споживачів.

«Якщо змішати за паливним балансом 15 млрд кубів газу власного видобутку із собівартістю 2,5 тис. грн і 15 млрд кубів імпортованого газу, який сьогодні коштує під 300 доларів за тисячу кубів, то його максимальна ціна не повинна перевищувати 4 900 гривень. Виходячи з неї будуть платити і підприємства, і люди, на підставі цього будуть нараховуватися субсидії. Ось такий підхід у нас буде в майбутньому. Тобто зрозумілий, справедливий і обґрунтований, а не як сьогодні, коли на догоду МВФ задирають тарифи, а чиновники «Нафтогазу» виписують собі нечувані премії», – зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Що стосується ще одного законопроекту №9527, зареєстрованого опозиціонерами, який стосується списання боргів за послуги ЖКГ, то він дозволить хоч якось зняти борговий тягар з людей.

«Вся ця ситуація з тарифами і цінами призвела до соціального песимізму, в якому опинилися практично всі українці. Прийняття цих двох законопроектів – необхідна умова для подолання бідності. Люди повинні бачити перспективу для себе і своїх дітей, а не бути безправними і знедоленими у власній країні», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи