Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» у четвер, 13 грудня.

«Я особисто задоволений рейтингами ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Об’єднання проти націоналізму, радикалізму, всього того безладу, який є в країні, було вимогою наших виборців. Саме тому ми очікували збільшення нашої підтримки, і соціологія це підтвердила. Але ми повинні працювати далі і доводити до людей свою позицію. Позиція повинна бути чесною, перш за все, у питанні завершення війни в Донбасі, тому що це головне питання, яке ставлять люди. І в нас є чітке бачення того, що потрібно зробити, щоб в країну повернувся мир», – зазначив опозиційний політик.

За його словами, виборці вимагають, щоб політики, які відстоюють їхні інтереси, припинили внутрішні конфлікти, об’єдналися і виступили єдиним опозиційним фронтом. «І зробили це для того, щоб перемогти на майбутніх виборах, а не щоб просто імітувати політичну діяльність», – сказав Юрій Бойко.

«Ми зробили перший крок, об’єднавшись з партією «За життя», щоб люди побачили, що ми, відкинувши особисті амбіції, йдемо вперед. Я впевнений, що в нас буде все більше і більше союзників. Після завершення процесу створення політичної партії вона буде розширюватись», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також наголосив на важливості відсутності фальсифікацій під час виборів. «Головне, щоб вибори були чесними і не було навіть спроби фальсифікації, тому що, враховуючи стан суспільства, ситуація в країні може стати просто непередбачуваною. Але ми вже бачимо, як провладні партії починають підготовку до фальсифікацій – створюють «мережі», готуються до скупки голосів», – зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, за результатами опитування, опублікованими КМІС, найвищі рейтинги серед політсил мають: «Батьківщина» – 23,4%, «Слуга народу» – 13% і ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – 11,3%.

Останні записи