Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ- ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради.

«Це жахлива ситуація, ми беремо її під контроль, буде оформлено депутатський запит. І я вважаю, якщо залишки цієї влади не будуть вживати заходів, ми будемо вимагати їх притягнення до кримінальної відповідальності», – підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що тарифна політика, яку проводив режим, що йде, інакше як знущанням над людьми не назовеш.

«Нинішня ситуація – прямий наслідок байдужості та непрофесіоналізму влади, її нездатність забезпечити мінімальні стандарти життя людей. Це результат здирницьких тарифів, за якими не люди можуть платити, безвідповідального урізання субсидій, бездарної інфраструктурної політики, що призвела до колапсу у роботі ЖКГ. А страждають люди. Ми беремо ситуацію під свій контроль: поспілкуємося з мером і допоможемо людям отримати воду», – сказав Юрій Бойко.

Нагадаємо, 27 травня КП «Компанія «Вода Донбасу» повідомила про припинення водопостачання через борги Артемівської фільтрувальної станції. Міста Бахмут, Соледар, а також кілька населених пунктів залишилися без води, а це майже 100 тисяч людей.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступила із заявою, у який звернулася до уряду з вимогою негайно вирішити цю проблему.

«Поставки води мають бути відновлені невідкладно. Люди не повинні страждати через непрофесійність та байдужість влади», – йдеться у заяві політичної сили.

Останні записи