Рейтинг єдиного кандидата в президенти від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка становить 9,2% – і він посідає друге місце. На першому Юлія Тимошенко, її підтримує 17,2 % опитаних. На третій сходинці Петро Порошенко, за якого готові проголосувати понад 9% респондентів.

Такі дані соцопитування, проведеного Інститутом аналізу та прогнозування спільно з Аналітичною групою «Соціопрогноз» за підтримки Київського прес-клубу.

Респондентів також питали, яку партію вони б підтримали, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ упевнено входить до трійки партій-лідерів, які проходять до парламенту. «ЗА» об’єднану опозицію – друге місце – готові проголосувати 9,5 % відсотків респондентів. На першому – «Батьківщина» – 17,5% голосів, на третьому – БПП – 9,3%. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Новинського-Вілкула набрав трохи більше 2% і до парламенту не потрапляє.

Опитування проводилося з 7 по 18 грудня в 24-х областях України та м. Києві (за виключенням тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, АР Крим). Всього опитано 2022 респонденти. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Нагадаємо, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ була створена 9 листопада, коли Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович підписали меморандум про створення об’єднання. Через тиждень Вадим Рабінович відмовився від висунення своєї кандидатури на президентські вибори, і єдиним кандидатом від опозиції став Юрій Бойко.

Показники підтверджують тренд зростання підтримки ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Так, згідно з попередніми опитуванням КМІС, рейтинг Юрія Бойка становить 11%. Він входить до четвірки лідерів разом з Юлією Тимошенко, Володимиром Зеленським та Петром Порошенко. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ отримала підтримку 11,3% виборців (третє місце після «Батьківщини» і віртуальної партії «Слуга народу»).

Згідно соцопитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка і центром «Соціальний моніторинг», ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ також входить до трійки лідерів з рейтингом у 11,6%. На першому місці «Батьківщина» – 20,4%, на другому – партія «Слуга народу», за яку готові проголосувати 12,9% опитаних.

Останні записи