Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у четвер, 24 січня, зустрічаючись з жителями Харківщини.

«Тарифне свавілля, яке влаштувала ця влада, вганяє людей у ​​злидні і середньовіччя. При цьому доступність субсидій зменшується, а зарплати і пенсії не можуть наздогнати тарифи і ціни. Створюється враження, що йде програма систематичного знищення власних громадян з боку влади. Запропонована урядом монетизація стала черговим інструментом позбавлення людей будь-якої державної допомоги. Нам потрібно рятувати наших громадян від цього тотального геноциду. Це розуміють всі розсудливі люди. І вони підтримують нас в цьому», – заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що піднімати комунальні тарифи, в першу чергу вартість газу для населення, почав попередній уряд (А. Яценюка, – ред.), а нинішній продовжив. «Посадили всю країну на субсидії, а потім стали їх урізати. Почали зростати борги населення за ЖК-послуги – на сьогоднішній день вони перевищують 47 млрд гривень, і більше половини з них – це заборгованість за газ. Після того, як виникли борги, «Нафтогаз» пішов до судів і обклав штрафами теплокомуненерго практично по всій країні. І сьогодні всі тепловики і місцеві бюджети винні «Нафтогазу». Далі почалася ланцюгова реакція – люди змушені відключати газ, переходити на опалення дровами. Це повернення в позаминуле століття. Це неподобство. Так не можна жити і працювати. Після зміни влади все це буде скасовано», – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко розповів, що зареєстрував законопроект №9403, де прораховано, якою має бути гранична вартість газу для всіх категорій споживачів – і для людей, і для промисловості.

«Ми порахували скільки газу видобувається в країні – це 15 млрд кубів. Він має свою собівартість – це інвестиції, зарплати людей, податки та ін. І є 15 млрд кубів газу, які Україна купує. Якщо змішати за паливним балансом 15 млрд кубів газу власного видобутку з собівартістю 2,5 тис. грн і 15 млрд кубів імпортованого газу, який сьогодні коштує під 300 доларів за тисячу кубів, то його максимальна ціна не повинна перевищувати 4900 гривень. Виходячи з неї будуть платити і підприємства, і люди, на підставі цього будуть нараховуватися субсидії. Ось такий підхід у нас буде в майбутньому. Тобто зрозумілий, справедливий і обґрунтований», – пояснив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, 22 січня, Центральна виборча комісія зареєструвала Юрія Бойка кандидатом в Президенти України.

Нагадаємо, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ входить до трійки лідерів президентського рейтингу. Так, згідно з опитуванням, проведеним в січні Інститутом аналізу та прогнозування, Юрій Бойко займає третє місце у рейтингу – за нього готові проголосувати 11,6% опитаних. Він відстає від Володимира Зеленського, який йде другим, на 1,3%.

Останні записи