Про це сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, відповідаючи на запитання глядачів на своєму Youtube-каналі.

Таку форму відповідей і коментарів на теми, що хвилюють людей, політик обрав не випадково. Як зазначив у вітальному слові сам Юрій Бойко, запустити канал він вирішив з кількох причин: щоб зробити спілкування з людьми більш активним, і, звичайно, щоб донести до них позицію політичної сили, яку він представляє.

Серед питань, які ставили глядачі, – відновлення пільг чорнобильцям, коли Україну перестануть розривати на шматки, війна на сході, трудова міграція, утиск російської мови, відносини з ЄС і РФ, чи буде розпущена Верховна Рада і ін.

Одним із перших пролунало запитання про виплати чорнобильцям. Юрій Бойко, зокрема, зазначив, що є рішення Конституційного Суду про відновлення пільг чорнобильцям, однак поки що чинний уряд відмовляється його виконувати. Він підкреслив, що всі ті, хто не виконав рішення суду, понесуть відповідальність – у тому числі кримінальну. А належні людям виплати і пільги обов’язково будуть відновлені.

Також глядачі запитували про війну на Донбасі, втрачені території, що чекає Україну після виборів. Як сказав Юрій Бойко, режим, який відходить, зробив все, щоб розділити країну – питаннями мови, церкви, приниженням людей. Ситуацію потрібно виправляти – у владі повинні бути представники всіх регіонів, що і стане запорукою єдності держави. А миру на Донбасі можна домогтися шляхом прямих переговорів і компромісу, адже військового шляху вирішення конфлікту не існує.

Дізнатися більше ви можете, подивившись відео. І, звичайно, ставте свої запитання і підписуйтеся на канал Юрія Бойка. Буде цікаво!

 

Останні записи