Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам під час робочої поїздки до Чернівецької області у понеділок, 17 грудня.

«Наші виборці вимагали від нас об’єднання і створення єдиного опозиційного фронту, щоб перемогти цю владу, відправити її на смітник історії і захистити інтереси людей. Сьогодні ми розуміємо, що були праві, коли створили ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ», – зазначив парламентарій.

За його словами, проти нового об’єднання наразі відбувається шалений спротив з боку чинного президента та його оточення, а також бізнесменів з ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. «Але наша підтримка зростає, і всі соціологічні опитування це підтверджують. Ми йдемо далі до об’єднання всіх опозиційних сил. Тільки так можна перемогти нинішню владу, яка використовує, в тому числі, i релігійні питання для підняття свого рейтингу, що є абсолютно неприпустимим», – підкреслив Юрій Бойко.

Рейтинг ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, створеної Юрієм Бойком і Вадимом Рабіновичем, нині становить більше 11-ти відсотків. Про це свідчать результати опитування Українського інституту соцдосліджень імені Яременка та центру «Соціальний моніторинг».

Респондентів питали, за яку б партію вони проголосували, якби вибори у Верховну Раду проводилися на початку грудня. Згідно з дослідженням, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наразі потрапляє до трійки партій-лідерів, які братимуть участь у виборах наступного року.

В опитуванні взяли участь понад дві тисячі людей в усіх областях, крім окупованих територій Донбасу і Криму. Похибка вибірки складає 2%.

Останні записи