Влада не зацікавлена в тому, щоб опозиційні сили об’єдналися. Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер».

За його словами, об’єднанню всіх опозиційних сил в Україні також заважають амбіції окремих політиків.

«Лідер партії «За життя» Вадим Рабінович продемонстрував на власному прикладі, що можна відмовитися від особистих амбіцій і зробити крок до об’єднання. І я вважаю, що ми зробили правильно», – зауважив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

На переконання Юрія Бойка, в об’єднавчому процесі амбіції повинні відійти на другий план.

«Сьогодні в країні склалася надзвичайно складна економічна і політична ситуація. Вирує криза, подолати яку можна, тільки об’єднавшись. Лише так реально відновити мир та економічне зростання. Це те, чого прагнуть українці», – наголосив опозиційний політик.

Юрій Бойко підкреслив, що запорука успіху опозиції – в принциповості.

«Ми чітко роз’яснюємо свою позицію і принципово її відстоюємо. Це головне. А люди бачать, що ми дбаємо про їхні інтереси. І це викликає повагу та довіру до нас», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Зазначимо, що люди схвально сприймають консолідацію опозиційних сил та створення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Так, за результатами останніх грудневих опитувань Центру соціальних досліджень «Софія», у партійному рейтингу ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ входить до трійки лідерів і посідає друге місце з результатом 11,1% . У президентському рейтингу Юрій Бойко обійшов Президента України. За Бойка готові віддати голос 10,9% респондентів, тоді як за Порошенка – 9,4%.

Нагадаємо, 9 листопада 2018 року Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про створення опозиційного об’єднання, завданням якого є консолідація всіх здорових сил у суспільстві заради встановлення миру в Україні та зміни нинішнього антисоціального курсу влади для забезпечення економічного зростання країни, відновлення соціальної справедливості та підвищення добробуту українців.

Останні записи