Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Інтер» у п’ятницю, 30 листопада.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ голосувала проти введення воєнного стану, тому що це не вирішує жодного з питань, які стоять сьогодні на порядку денному перед країною. В першу чергу, мова йде про деескалацію конфлікту в Азовському морі і звільнення наших полонених моряків. Нічого цього воєнний стан не вирішує. Крім того, він ще більше погіршує ситуацію», – переконаний опозиційний політик.

Юрій Бойко також підкреслив, що головне завдання введення воєнного стану – це спроба зірвати президентські вибори.

«Замість того, щоб почати прямі переговори з Російською Федерацією за участю представників Євросоюзу, чинний президент довів, що він піде на будь-які дії заради збереження своєї влади. І перший варіант указу про введення воєнного стану на 60 днів – цьому пряме підтвердження», – зазначив народний депутат.

«Запровадивши воєнний стан в 10 областях України, людей поділили на дві частини. Запевняли, що не буде ніяких обмежень прав і свобод, але вже обмежуються 12 статей Конституції. Так може дійти і до введення комендантської години. Почалися економічні проблеми, інвестори виводять свої гроші з країни. Відбувається залякування людей перед виборами. Ми це розцінюємо лише так», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко також звернув увагу на ситуацію, яка відбувається з полоненими українськими моряками. «Адже крім порожніх заяв, жодна посадова особа не вжила конкретних дій, щоб звільнити цих людей. Міністр закордонних справ займається піар-кампанією. Але зараз треба шукати посередників і визволяти наших моряків. Я переконаний, що якби серед них був син якогось високопосадовця, то влада метушилася б, а так просто порожні декларації», – підкреслив політик.

«В першу чергу, необхідно знайти майданчик в Євросоюзі і перейти до прямих переговорів з РФ про деескалацію конфлікту в Азовському морі. Розблокувати прохід морських суден і відновити економічне співробітництво. Ось що треба робити, а не нарощувати військову риторику і брязкати зброєю. Тільки прямі переговори, бажано за посередництва впливових європейських лідерів і США. Це буде дійсно правильний крок», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи