Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Одеської області в понеділок, 25 березня.

Він підкреслив, що без миру Україна не зможе нормально розвиватися. «Нам потрібен мир. Ті ж, хто кричить «Вперед, в атаку!», самі туди не йдуть, вони кидають туди простих українців. Вся країна страждає. Левова частка громадян України хочуть завершення війни. Без миру країна не може нормально розвиватися. Чіткий і зрозумілий план щодо відновлення миру, який є у мене і у моєї команди – це те, що відрізняє нас від інших політичних сил», – сказав опозиційний політик.

Юрій Бойко наголосив на необхідності проведення прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту. «Ми чесно говоримо, що заради того, щоб досягти миру, немає іншого шляху, окрім як сідати за стіл переговорів. І світовий досвід це підтверджує. Повинні бути офіційні делегації з офіційними директивами, які зможуть напрацювати пропозиції. Переговори повинні проходити під гарантії тих країн, які будуть забезпечувати дотримання досягнутих домовленостей. Без компромісу, без того, щоб почути всі сторони конфлікту, не може бути політико-дипломатичного вирішення. А воєнним шляхом цю проблему вирішити неможливо», – зазначив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опозиційний політик підкреслив, що після того, як будуть напрацьовані пропозиції щодо врегулювання конфлікту, потрібно провести референдум, тому що без думки людей такі питання не вирішуються. «Перед підписанням мирного договору потрібно провести референдум і отримати схвалення людей. Далі – відновлення економічних відносин з територіями Донбасу. Ми повинні повернути і території, і людей додому», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи