Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради в середу, 10 квітня.

Коментуючи процеси, які відбуваються у парламенті, він зазначив, що депутати починають розбігатись з фракцій. «Цей процес було започатковано ще три роки тому, коли фракції почали виходити з коаліції. Діяльність цієї коаліції, яка налічувала 302 депутати, призвела до того, що 9 з 10 українців стали жебраками. Учасники коаліції зрозуміли, що за це доведеться відповідати перед суспільством, і почали тікати. Цей процес продовжується, і найближчим часом він пришвидшиться. Після другого туру виборів перш за все почнуть розбігатись мажоритарники, які були зігнані у президентську фракцію. Бігти будуть всі», – сказав Юрій Бойко.

«Парламент не займається законопроектами щодо підтримки людей, зниження ціни на газ, розвитку економіки, не заслуховує уряд. Верховна Рада має бути розпущена одразу після завершення президентських виборів, тому що вона недієздатна. Цей місяць яскраво демонструє, що даний склад парламенту не буде займатись питаннями, які хвилюють людей, а виконуватиме якісь забаганки поки що діючого президента, і все. Верховна Рада не буде працювати. Її потрібно розганяти якомога швидше», – наголосив опозиційний політик.

Останні записи