Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 24 квітня.

Він наголосив, що зниження тарифів є вимогою всіх українців. «Уряд і президент зробили космічні тарифи і прирекли людей на енергетичну бідність. У нас зареєстровано законопроект №9403, згідно з яким, а також з урахуванням переговорів, які ми провели у Москві, ціна на газ для всіх категорій споживачів не повинна перевищувати 3800 грн за тисячу кубометрів. Це не популізм, а економічно обґрунтована справедлива ціна», – підкреслив опозиційний політик.

За його словами, друге важливе питання – це продовження контракту на транзит газу територією України, термін якого спливає у грудні цього року.

«Влада, яка йде, не приділяла цьому питанню належної уваги, не проводила переговори. Часу практично не залишилось, потрібно займатись продовженням транзитного контракту. Якщо його не буде продовжено, це стане дуже великою проблемою для нашої країни. Це втрата 3 млрд доларів надходжень до бюджету і втрата майже 50 тисяч робочих місць. Цього не можна допустити», – зазначив Юрій Бойко.

Останні записи