Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у ході робочої поїздки до Святогорська Донецької області під час відвідин Свято-Успенської Святогорської Лаври.

«Донецька і Луганська області найбільш потерпали і потерпають від війни. Мене зворушила історія, що Святогорська Лавра у найважчі часи прийняла більше тисячі біженців. У Святогорську люди знайшли притулок, моральну і матеріальну допомогу. Церква дійсно прийшла на допомогу людям, які втратили майно, втратили свої домівки і змушені були покинути рідні місця. Це дуже зворушливо», — сказав опозиційний політик.

Відповідаючи на питання журналістів, Юрій Бойко відзначив, що представники церковної громади не просять допомоги, проте скаржаться на високі комунальні тарифи.

«Всі церковні споруди треба освітлювати і опалювати, а опалення дороге. Релігійні громади потерпають від захмарних комунальних тарифів так само, як і прості люди. Взагалі те, що зробила нинішня влада, втрутившись у церковні питання, це дуже погано. Не може бути церква погана чи хороша. Для людей це перш за все місце спілкування з Богом», — нагадав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що після перемоги на виборах права і свободи кожного українського громадянина, незалежно від його походження, расової, етнічної чи конфесійної приналежності, будуть забезпечені.

Також зазначимо, що засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрував у Верховній Раді законопроект №9403, де прораховано, якою має бути гранична вартість газу для всіх категорій споживачів – і для людей, і для промисловості.

Останні записи