Транспортний потенціал України як унікальної транзитного держави за останні 5 років багато в чому втрачений, і його доведеться відновлювати. Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час зустрічі з одеситами.

«Відновлення транспортного потенціалу України вимагає комплексного підходу. Це і море, і газотранспортна система, транзитні магістралі, що йдуть через країну. За останні 5 років унікальне становище України як транзитної держави багато в чому втрачено, його доведеться відновлювати. І починати, звичайно, ми будемо з морських коридорів і газотранспортної системи, де ситуація критична. Якщо не буде нового контракту на транзит газу, наша ГТС просто перетвориться на купу металобрухту. І, замість доходу в бюджет, доведеться постійно дотувати її утримання», – пояснив Юрій Бойко.

Опозиційний політик також зазначив, що, незважаючи на гучні заяви влади, що йде, про розвиток транспортної стратегії України, все це так і залишилося на рівні піар-акцій. А тим часом наші сусіди активно залучали вантажі на свою територію.

«Як виглядають наші автостради, нікому розповідати не треба. Не дарма міжнародні перевізники називають їх найбільш аварійно небезпечними в Європі. Додамо сюди корупцію на митниці, численні побори, бюрократичну тяганину – все доведеться прибирати, щоб відновити транспортний потенціал нашої країни. І така програма у нашої команди вже є. Але перше і головне – це домогтися миру, відновити партнерство з найближчими сусідами, у т.ч. і РФ », – зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, 7 червня у Санкт-Петербурзі лідери ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та Віктор Медведчук провели переговори з керівником «Газпрому» Олексієм Міллером про зниження цін на газ і продовження транзитного контракту. У рамках зустрічі ставилося також питання про створення Тристороннього газотранспортного консорціуму Україна – Росія – ЄС.

Останні записи