Кредитній наркоманії, що вразила нинішню владу, буде покладено край, а після виборів – буде переглянуто програму співпраці з МВФ, з урахуванням реальних інтересів України та її громадян. Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в п’ятницю, 25 січня.

«Міжнародний валютний фонд в першу чергу цікавить кредитоспроможність держави і те, яким чином вона буде віддавати кредит. Якщо у керівництва країни немає жодного бачення перспективи розвитку країни, то починають висуватися умови щодо підвищення тарифів, скорочення субсидій і соціальних програм. Бездумне виконання цих вимог веде тільки до погіршення життя людей і показує весь непрофесіоналізм нинішньої влади», – зазначив опозиціонер.

Юрій Бойко вважає, що подібна недалекоглядна політика сприяє тільки поглибленню кризи і штовхає країну до дефолту.

«Під завісу свого правління режим залишає країну з рекордними боргами в 2 трильйони гривень. Уже в поточному році майже третину бюджету України змушена буде віддати на обслуговування зовнішнього боргу. Але найгірше, що у нинішнього режиму немає ніяких рецептів як вивести країну з кризи. Замість цього – чергові пошуки нових кредитів, що заганяють країну в кредитне рабство. Сьогодні кожен українець вже винен Міжнародному валютному фонду майже 2 000 доларів», – підкреслив Юрій Бойко.

Опозиційний політик зазначив, що після перемоги на виборах програму співпраці з МВФ буде переглянуто в інтересах України та її громадян.

«Україна повинна стати самостійним гравцем на міжнародній арені, а не бути маріонеткою в руках міжнародних кредиторів. Програму співпраці з Міжнародним валютним фондом буде переглянуто таким чином, щоб враховувалися інтереси країни і українських громадян. Ми не допустимо, щоб люди страждали від тарифного геноциду заради чергового траншу. Після перегляду умов, наступними завданнями буде зниження ціни на газ і введення мораторію на підвищення тарифів. Ми звільнимо країну від антилюдських зобов’язань режиму. Для цього у нас є всі можливості і політична воля. Відповідний законопроект вже зареєстрований і ціни на газ будуть знижені», – заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Нагадаємо, що Юрій Бойко разом з колегами з ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрував законопроект №9403, який передбачає зниження вартості газу до 4 820 грн за тисячу кубометрів.

Останні записи