Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 29 травня.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде голосувати за відставку уряду.

«Ми не бачимо, яким чином вони збираються виходити з економічної кризи, в яку занурилась країна внаслідок дій, в тому числі, уряду. Урядовці хочуть якомога довше протриматись на своїх посадах, але це суперечить бажанню народу», – сказав опозиційний політик.

«Залишки правлячої коаліції, я впевнений, голосуватимуть проти відставки уряду. Вони намагаються довести, незважаючи на політичний ляпас, який отримали від громадян, що вони і уряд працювали добре. Але результати виборів показали зовсім інше.Народ України дав оцінку режиму, проголосувавши проти Порошенка, парламенту та уряду. Весь цей режим п’ять років жив окремим від країни життям і накоїв багато бід», – підкреслив Юрій Бойко.

Він також зазначив, що цей парламент не здатен і не буде приймати жодних справді важливих рішень.

«Цей склад парламенту неспроможний прийняти рішення щодо тих питань, які дійсно турбують людей. Будуть протягувати якісь лобістські закони та приймати порожні декларації. Я не очікую від цього складу Верховної Ради нічого доброго. Потрібно зняти недоторканість з депутатів, ухвалити Виборчий кодекс, припинити тарифний геноцид, відправити у відставку Кабінету Міністрів. Саме таких дій від депутатів чекають люди. І за це потрібно голосувати в першу чергу», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи