Про це заявив журналістам народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи ситуацію з призначенням дати інавгурації новообраного президента.

На думку опозиційного політика, те, що відбувається в Раді з постановами щодо призначення дати інавгурації, нагадує детективний серіал — вже зареєстровано 7 таких постанов.

«Абсолютно зрозуміло, що сьогоднішній режим, і президент, який завершує каденцію,  і парламент максимально відтягує етап інавгурації, щоб видати якийсь указ, прийняти якесь рішення, ще якусь людину призначити на посаду. Ці політичні конвульсії викликають роздратування не тільки у 73% громадян, які проголосували за нового президента і чекають від нього нових дій, а й у світі. Бо такого прецедента не було! Обрали президента – а він не може приступити до виконання своїх обов’язків», — зазначив парламентар.

Позиція нашої політичної сили полягає у тому, щоб влада, яка програла, якнайшвидше вирушила на смітник історії.

«Тому ми проголосуємо за найближчу дату, після якої ця влада піде геть. Крім того, повинен бути розпущений і переобраний парламент, тому що Україна не має майбутнього з цим складом Верховної Ради. Цей парламент недієздатний, залишки правлячої коаліції не розуміють громадян України, і свідчення тому – 4% довіри людей», — підкреслив Юрій Бойко.

Коментуючи можливий розпуск Верховної Ради новообраним президентом, політик наголосив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ у цьому питання категорична — вся ця збанкрутіла влада повинна піти геть.

«Це моя власна позиція і позиція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.  Так само, як і уряд. який піднімав тарифи і жив власним, окремим від країни, життям. Так як президент, який завершує каденцію: він багато обіцяв — і нічого з тих обіцянок не виконав. Вся влада дискредитувала себе повністю», — наголосив Юрій Бойко.

Останні записи