Корупція, політична криза всередині українського суспільства, конфлікт в Донбасі, а головне – дії нинішньої влади – завдали непоправної шкоди українській економіці. Без нормалізації торговельно-економічних відносин з країнами-сусідами, насамперед – РФ, про динамічний розвиток української економіки говорити вкрай проблематично. Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Запорізької області, в ході якої він відвідав низку великих підприємств регіону.

Юрій Бойко зазначив, що подолання бідності, підвищення зарплат, пенсій і соціальних стандартів є одним з найважливіших завдань після зміни влади. Забезпечити це може тільки стабільно працююча економіка.

«Розвиток торговельно-економічних відносин між Україною та РФ є вкрай важливим для вітчизняної економіки. Сьогодні їх розвиток вкрай ускладнено через санкції та низку інших обмежень. Такі галузі, як машино- і літакобудування, харчова, легка промисловість традиційно поставляли цілу низку товарів до РФ. Сьогодні цей важливий для нас ринок збуту закрито. Це завдає шкоди нашій економіці і, безумовно, позначається на житті українців, тому що це робочі місця, зарплати і т.д.», – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко зазначив, що держава зобов’язана підтримувати такі підприємства, як, наприклад, «Мотор Січ». «Сьогодні я зустрівся з працівниками, поговорив з керівництвом заводу. Це велике промислове підприємство, продукцію якого знають у всьому світі. І державна допомога таким підприємствам окупиться сторицею – це і податки, і робочі місця, і експортний потенціал. Тут молодий колектив, отже, люди бачать перспективу і вірять у майбутнє», – сказав парламентарій.

Президент і генеральний конструктор АТ «Мотор Січ» Вячеслав Богуслаєв висловив підтримку Юрію Бойку як кандидату в Президенти України. Він також зазначив, що поїздка Юрія Бойка і голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука на переговори до Москви була правильним рішенням. За словами Вячеслава Богуслаєва, за допомогою таких кроків можна добитися повернення продукції українських підприємств на ринок РФ, що є особливо актуальним, у тому числі, і для «Мотор Січі».

Юрій Бойко підкреслив, що наслідки втрати російського ринку добре видно, якщо проїхатися регіонами. «Зупинилися десятки заводів, знищені сотні тисяч робочих місць. Такі підприємства, як Крюківський вагонобудівний завод, Запорізький абразивний комбінат, Кременчуцький завод технічного вуглецю, «Запоріжтрансформатор» і багато інших, втративши доступ на ринки РФ, не змогли вийти на європейські через наджорстку конкуренцію. Це створило величезні проблеми для вітчизняної економіки. Тому російський ринок необхідно повертати. Тим більше, що сьогодні ми купуємо у РФ товарів на 3 млрд доларів більше, ніж продаємо туди», – наголосив він.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підкреслив, що коли бідність в країні стала національним лихом, то відповідальний політик зобов’язаний шукати рішення, щоб поліпшити життя людей.

«Для нас (ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, – ред.) будь-яка ініціатива, яка реально може полегшити життя людей, зупинити війну і тотальну корупцію – пріоритет. Тому я вважаю важливим використовувати всі можливі переговорні майданчики для досягнення миру і розвитку української економіки», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи