Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради у п’ятницю, 12 квітня.

Він зазначив, що через два дні, 14 квітня, буде третя річниця роботи нинішнього уряду.

«Жодного разу уряд не спромiгся дiйти до Верховної Ради, аби вiдзвітувати про свою роботу. Я розумію чому – тому що немає чого сказати людям. Повний провал за всіма напрямками, громадяни катастрофічно бідніють. Тому уряд просто боїться йти до парламенту і звітувати», – зазначив опозиційний політик.

Юрій Бойко також підкреслив, що нинішній “парламент вiйни” вичерпав себе і має бути розпущений. Люди повинні обрати нову Верховну Раду, яка буде працювати в їхніх інтересах.

«Цей парламент було обрано під час активної фази воєнного конфлікту. Коли настав час перейти по економічних питань, він виявився до цього неготовим. Сьогодні на часі питання примирення, розвитку економіки, соціального захисту громадян. А для цього склад Верховної Ради має бути іншим. Депутати наступного скликання будуть налаштовані на виконання вимог виборців. А люди вимагають захисту своїх інтересів, а не якихось політичних декларацій чи гасел», – сказав народний депутат.

Він зазначив, що коли рівень довіри до цієї Верховної Ради складає 4% — це дуже показова річ.

«Парламент всю свою каденцію займався власними політичними проектами, якимись деклараціями, ратифікаціями, а законопроекти, дійсно потрібні для людей, залишались поза його увагою. Тому він має бути розпущений якнайшвидше. Цей парламент не має права представляти народ України, тому що повністю себе дискредитував. Кожен місяць роботи цієї Верховної Ради завдає країні та людям тільки шкоди. Я не очікую нічого доброго від цього складу парламенту», – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опозиційний політик підкреслив, що має відбутися повне перезавантаження влади.

«Наша вимога до Верховної Ради — заслухати звіт уряду, відправити його у відставку і саморозпуститися. Має відбутись повне перезавантаження влади. Цього вимагає все суспільство. Ми продовжуємо боротьбу за те, щоб наш проект Постанови про розпуск парламенту було розглянуто. Ми його переробили, і тепер немає жодних формальних підстав для того, щоб його не реєструвати», — резюмував Юрій Бойко.

Останні записи