Про це у коментарі журналістам заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко.

Опозиційний політик назвав головні виклики, з якими доведеться зустрітися після президентських виборів. Він нагадав, що згідно з даними соцопитувань, 70% українських громадян виступають за якнайшвидше припинення війни.

«Ті кандидати у президенти, які пройшли до другого туру, якось сором’язливо замовчують цю тему, занурившись у скандали, дебати, ролики … Новообраний президент країни зобов’язаний виконати вимогу людей – зупинити війну. А для цього необхідно вступити в переговори. Позиція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і моя як політика, що виступає за відновлення миру в Україні, – це необхідність прямих переговорів з усіма учасниками конфлікту, де гарантом з боку невизнаних республік виступить РФ», – сказав Юрій Бойко.

Він також зазначив, що, незважаючи на те, що кандидати на посаду Президента України старанно обходять цю тему, громадяни змусять нового главу держави зробити конкретні кроки у цьому напрямку.

«До цієї теми обов’язково доведеться повернутися після завершення президентських виборів. Я сподіваюся, що новий президент дослухається до наших рекомендацій, тому що ми перемогли у Донецькій і Луганській областях, посіли друге місце у Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській та Дніпропетровській областях – практично на усьому південному сході. І з нами доведеться рахуватися. А ми будемо виконувати вимоги наших виборців – тих, хто хоче миру на сході України», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко також звернув увагу на колосальний рівень недовіри до поки ще чинного президенту, який за 5 років при владі не виконав практично жодної своєї обіцянки.

«Люди стали жити гірше, проблеми, які стоять перед країною, не вирішено, і я не бачу шансів для нього втриматися на своїх позиціях і бути переобраним. Тому у нас очікується зміна влади – і для країни це добре. Я не готовий коментувати дії сьогоднішнього президента. Але після виборів буде дуже серйозна робота з тією спадщиною, яку залишив сьогоднішній режим», – сказав опозиційний політик.

На думку Юрія Бойка, найголовніше, щоб другий тур пройшов чесно, і люди сприйняли цей результат президентських виборів.

«Важливо, щоб ніхто не вкрав цей вибір, не фальсифікував його. А ми бачимо, спроби такі є. На сьогоднішній день не вистачає членів в окружних і дільничних виборчих комісіях – кандидатури не подані саме з боку поки що чинного президента. Це тривожний сигнал про те, що на даних ділянках, в цих округах вибори можуть бути зірвані. Дуже не хотілося, щоб це відбулося. Головне, щоб вибори пройшли чесно і їх результат був сприйнятий людьми», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи