Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у вівторок, 23 квітня.

Він підкреслив, що ключові завдання, які зараз потрібно вирішити – це припинення війни, зниження тарифів та соціальна підтримка громадян.

«Після зміни президента у нас з’являється шанс вирішити питання, які турбують людей. Перш за все, це питання миру. Наша політична сила буде наполягати на проведенні прямих переговорів для його досягнення. Потрібно отримати результат, а не просто імітувати переговори, як це було п’ять років», – сказав опозиційний політик.

Він зазначив, що без миру Україна не зможе рухатися вперед.

«Для того, що припинити війну, ми готові співпрацювати з ким завгодно. Без миру країна не має шансу на рух вперед. У нас є мирний план, який базується на Мінських угодах: офіційні делегації з директивами, затвердженими указом президента, повинні провести офіційні переговори. Має бути чесний діалог з суспільством, донесення до людей того, що без компромісу вирішити таке складне питання неможливо», – підкреслив Юрій Бойко.

Також, за його словами, необхідно знизити комунальні тарифи і забезпечити соціальну підтримку всім громадянам, які її потребують – чорнобильцям, ветеранам, людям з інвалідністю.

«У цю п’ятницю, 26 квітня, буде чергова річниця Чорнобильської трагедії. За нашим поданням Конституційний Суд прийняв рішення, що чорнобильців незаконно позбавили пільг у 2014 році. Але уряд не виконав це рішення і не відновив пільги, і я впевнений, що вони будуть відповідати за це. Ми будемо наполягати, щоб рішення суду було виконано і люди отримали належні їм гроші», — наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також зазначив, що інаугурація новообраного президента має відбутися якомога швидше.

«Що раніше це відбудеться, то краще буде для країни», — сказав Юрій Бойко.

Останні записи