Як перезапустити економіку і повернути людей в країну? Чому перспектив вступу України в ЄС і НАТО у найближчі 5-7 років немає? З рішення яких головних завдань повинна почати нова влада і чому конструктивного співробітництва з нинішнім парламентом не буде?

На ці питання засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко відповів глядачам свого Youtube-каналу.

«Питання перезапуску економіки і повернення в країну людей – одне з ключових для нас, тому що, коли люди виїжджають з країни, вона втрачає перспективу розвитку. Відновлення реального сектора економіки – підприємств, промисловості, – а не балаканина і біганина за кредитами – основне наше завдання. Я знаю, як відновлюються підприємства, як можна запускати галузі, які галузі у нас є, який потенціал у нас в країні є … Це ми будемо обов’язково робити. А як тільки будуть запущені підприємства і буде нормальна зарплата, з’явиться впевненість у завтрашньому дні і люди почнуть повертатися в Україну», – сказав Юрій Бойко.

Відповідаючи на питання про перспективи вступу України до ЄС і НАТО у найближчі 5-7 років, політик зазначив, що обманюватися не потрібно, нас там не чекають. Це офіційному Києву чітко дали зрозуміти керівники ЄС і НАТО. До ЄС нас не приймуть через корупцію, відсталість і тотальну бідність, а  НАТО – тому що, згідно зі статутом цієї організації, країни, на територіях яких відбувається військовий конфлікт, не можуть стати її членами.

«Нам потрібен баланс між Росією, Європою – ми повинні використовувати перевагу їхніх ринків. Для цього нам потрібні хороші прагматичні відносини з усіма сусідами, у т.ч. з Росією і ЄС, відкриття російських ринків для наших товарів. Тому що сьогодні ура-патріоти під крики «Росія-агресор» купують у РФ товарів більше, ніж продають туди. Тобто ми свої гроші віддаємо в РФ, при тому що у них економіка значно сильніша. Нам потрібен баланс », – вважає засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Щоб в країну могли повернутися діти, яких матері відправили за кордон через загрозу загинути в АТО, необхідно відновити мир в Україні, впевнений Юрій Бойко.

«Цього хоче вся країна. У нас абсолютно чітка і чесна позиція – ми виступаємо за прямі переговори з невизнаними республіками під гарантію РФ за них. Весь світ визнав, що немає військового шляху завершення конфлікту і повернення територій. Є тільки політичний шлях – шлях переговорів і компромісу. Повинен бути чесний і відкритий діалог з людьми, потрібно пояснювати їм, що ми робимо, як ми будемо цього досягати. І тоді після війни можна буде спокійно повернути дітей додому», – підкреслив політик.

Щодо головних завдань, які стоять перед новою владою, то вони давно визначені соціологією, зазначив Юрій Бойко. Це припинення війни, повернення полонених, зниження тарифів, підвищення пенсій, викорінення корупції.

«Ми знаємо, як вирішувати ці завдання, і якщо нова влада буде реально їх вирішувати, то ми готові стати партнерами, готові допомогти. Ми не збираємося ставати в опозицію, коли мова йде про вирішення питань, необхідних людям», – зазначив парламентар.

Щодо розпуску нинішнього парламенту, то статися це має якомога швидше. Юрій Бойко підкреслив, що цей парламент – найбільше розчарування українських громадян, про що свідчить 4-відсотковий рейтинг його підтримки.

«Чим швидше він буде розпущений, тим краще для країни. Тому що парламент цього скликання займався політичними деклараціями і заявами замість того, щоб вирішувати проблеми, які хвилюють громадян України. Він отримав політичний ляпас від 73% громадян, які голосували не за нового президента, а проти нинішнього. Це у тому числі і оцінка парламенту. Парламент повинен бути розпущений якомога швидше – цього хочуть громадяни всієї країни», – підсумував Юрій Бойко.

Нагадаємо, свої питання політику можна поставити, написавши йому, а за відповідями стежте на Youtube-каналі Юрія Бойка.

Останні записи