Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи т.зв. індексацію пенсій, яку проводить уряд.

Він підкреслив, що індексація пенсій повинна відбуватися щороку на розмір офіційної інфляції.

«Дивно», що це збіглося з передвиборчим місяцем. Насправді, згідно із законом, індексація пенсій повинна проводитися щороку на розмір офіційної інфляції. Чому підвищують на 100 гривень? Інфляція в останні роки була, як мінімум, 10%, і пенсії мають бути перераховані відповідно до цього рівня», – зазначив опозиційний політик.

«Ні цей уряд, ані попередній (А. Яценюка, – ред.), цього не робив. Фактично вони 5 років обкрадали пенсіонерів, приймали бюджети, за якими пенсіонери отримували все менше і менше грошей, а силовики – все більше і більше. Тепер, коли настали вибори, вони вирішили – “давайте щось дамо людям”. Особливий цинізм у тому, що ця влада їх же і обкрадала», – сказав Юрій Бойко.

За його словами, влада вирішила дати людям подачку, перед цим забравши у них гроші. «Влада сама відібрали ці гроші. Вони прирекли пенсіонерів на злидні, а тепер цинічно кажуть “Давайте ми вам щось дамо. Ми ж хороші. Ми і далі 5 років будемо вас обкрадати, ви тільки проголосуйте”. Ось що відбувається на очах у всієї країни. Звісно, це викликає обурення», – резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи