За останні п’ять років нинішня влада зробила все, щоб погіршити життя українських жінок, і при цьому хоче позбавити їх ще й свята 8 Березня. Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам у четвер, 7 березня.

«Всі соціально-економічні показники, які визначають рівень і якість життя жінок, з 2014-го року значно погіршилися. Пенсійний вік збільшився до 63-65 років, пенсії знецінилися більш ніж вдвічі,  реальна зарплата знизилася на 20%. Допомога при народженні дитини знизилася на 60%–90%», — навів цифри опозиційний політик.

Юрій Бойко також зазначив, що особливо гострою залишається проблема безробіття та трудової міграції серед жінок.

«Особливо важко знайти роботу молодим жінкам і жінкам передпенсійного віку. Тому зростає трудова міграція. Жінки масово виїжджають з країни, і Україна втрачає демографічний потенціал і кваліфіковані кадри», — підкреслив парламентар.

Зі слів Юрія Бойка, до цього призвела неадекватна державна соціальна політика. Низькі зарплати, а часто і відсутність роботи, скорочення виплат при народженні дітей та безліч інших проблем призвели до того, що українські жінки не відчувають впевненості у завтрашньому дні. А влада нічого не робить для виправлення ситуації, а лише влаштовує гучні піар-акції і проводить псевдореформи, які тільки погіршують життя громадян.

«У державі накопичилося безліч проблем. І нинішня влада вирішувати їх не збирається. Країна на межі демографічної катастрофи. Жінок позбавили підтримки, позбавили роботи, позбавили нормальних зарплат і пенсій, позбавили можливості повноцінно народжувати і ростити дітей. Хочуть позбавити ще й свята 8 березня, ініціюючи скасування міжнародного свята, яке відзначають десятки країн світу. Ось і весь результат так званих реформ. Ми не дозволимо відібрати свято у наших жінок. Вони гідні любові і поваги!» — підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи