Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко у вівторок, 4 лютого, на зустрічі з військовими пенсіонерами у м. Узин, Київської області.

“Те, що сталося з військовими пенсіонерами, інакше як неподобством не назвеш. Коли вийшла постанова Кабінету міністрів про збільшення зарплати чинним військовослужбовцям, автоматично повинен був відбутися перерахунок пенсій військовим пенсіонерам, але перерахунку не було з 2012 року. Що сталося? Уряд постанову не видав, був виданий наказ міністра оборони про збільшення грошового утримання діючим військовим, і в результаті цієї бюрократичної колізії пенсії військовим пенсіонерам не перерахували”, – пояснив Юрій Бойко.

Парламентар зазначив, що часткове погашення заборгованості не вирішує проблему в цілому.

“Перше, – повинен бути ухвалений новий закон щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців, який би виключав можливість маніпуляцій з боку уряду і автоматично, при збільшенні зарплати діючим військовим, відбувався перерахунок військовим пенсіонерам.

Друге, – необхідно повернути скасовані Кабміном надбавки і різного роду виплати, які люди заробили. Це теж має бути усунуто і буде усунуто, ми простежимо за внесенням нового законопроекту.

І третє. Коли говорять, що ми (Кабінет міністрів – ред.) на 25% або на 50%, підвищимо “частинами”, то згідно із законом це повинні були зробити відразу. “Поетапність індексації” дозволила уряду «зекономити» на кожному військовому пенсіонерові більше двох тисяч гривень на місяць. Іншими словами, «економія» у 2018-2019 рр. на 540 тис. військових пенсіонерів складе близько 12-13 млрд гривень”, – підкреслив Юрій Бойко.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зазначив, що військові пенсіонери – люди організовані, які звикли до порядку, вони провели низку публічних акцій, звернулися в суди, щоб відновити справедливість, і ми їм у цьому допомагали і будемо продовжувати цю боротьбу і надалі.

“Я впевнений, що ця боротьба увінчається успіхом, тому що військові пенсіонери – люди організовані, вони мають активну життєву позицію і діють законно, у рамках Конституції, у них є організації в областях, вони борються, і ми їм будемо допомагати. І обов’язково відновимо справедливість. Я у цьому впевнений”, – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи