Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради, коментуючи заяви Олександра Турчинова про черговий «похід» до Керченської протоки.

Він зазначив, що нічого не зробивши для вирішення поточної кризи, не повернувши наших моряків додому, влада свідомо йде на загострення ситуації.

«Президент Порошенко намагався використати ситуацію в Азовському морі для того, щоб зірвати президентські вибори. Але цей його план провалився. Зараз вони знову вдаються до провокаційних заяв, мета яких одна – подовжити воєнний стан і в такий спосіб скасувати або перенести президентські вибори», – сказав Юрій Бойко.

«Вже п’ятий рік країна живе в атмосфері страху, невпевненості та хаосу. Але влада нічого не робить, щоб виправити ситуацію. Натомість вони влаштовують провокації та шоу, щоб таким чином втриматися у владних кріслах», – підкреслив опозиційний політик.

«Але їм це не допоможе. І 31 березня люди дадуть вичерпну оцінку всім цим ганебним авантюрам і експериментам нинішньої збанкрутілої влади», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи