Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 5 грудня.

Він зазначив, що введення воєнного стану призвело до цілої низки проблем. «Петро Порошенко заявляв, що конституційні права громадян внаслідок введення воєнного стану не будуть обмежені. Сталося з точністю до навпаки: скасували вибори в ОТГ, йде тиск на підприємців, туристи здають квитки, іноземці, які планували відсвяткувати Новий рік в Одесі, відмовляються від поїздок, переносять футбольні матчі. Країна занурюється в атмосферу страху. Все це є наслідком того, що Петро Порошенко намагався скасувати чи перенести президентські вибори. І це дуже погано для країни», – підкреслив опозиційний політик.

За його словами, для деескалації ситуації в Азовському морі потрібно проводити прямі переговори між Україною та РФ, а не вводити воєнний стан. «Канцлер Німеччини Ангела Меркель висловила бажання виступити посередником. Це треба привітати. Коли вона була посередником при підписанні Мінського протоколу, то це було ефективно і дозволило зупинити активні бойові дії. Так само треба діяти зараз, а не вводити воєнний стан, який тільки погіршує умови життя людей, обмежує їхні права, створює обстановку хаосу і некерованості в державі», – підкреслив Юрій Бойко.

«Повинні бути прямі переговори між Україною та РФ за посередництва Європейського Союзу щодо звільнення полонених моряків. Це перше завдання, яке потрібно вирішити. Друге завдання – деескалація ситуації в Азовському морі. Мають бути саме прямі переговори, а не якісь заяви, вимоги, які, як правило, не працюють», – зазначив парламентарій.

«Треба уникнути піар-кампаній, які вже проводяться на темі полонених. Спочатку піарились на Савченко, потім на Сенцові, зараз на моряках. Треба займатись визволенням, а не піаром, яким займається президент і його оточення», – сказав Юрій Бойко.

Останні записи