Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 4 грудня, коментуючи ситуацію з введенням воєнного стану в 10 областях України.

Він зазначив, що на Сході країни почався відвертий тиск на опозиційних депутатів. «Зокрема, в Луганській області проходять обшуки у депутатів місцевих рад. Тобто починають закручувати гайки, починають залякувати людей. Ми цього очікували, ми розуміли, що так буде. Ми фіксуємо всі ці факти і будемо захищати людей від свавілля влади. Так само йде тиск на представників Української Православної Церкви. Правлячий режим намагається загнати їх в іншу церкву. Це ланцюжок подій, які свідчать про те, що держава і правоохоронні органи, порушуючи Конституцію, втручаються в справи церкви. А це ні до чого хорошого не призведе, буде ще більше загострення ситуації в країні та подальший розкол у суспільстві», – підкреслив Юрій Бойко.

Також, за його словами, повідомлення про введення воєнного стану не могло не позначитися на економіці країни. І у якості прикладу навів туристичну галузь. «Це суттєва економічна проблема, тому що на новорічні свята люди традиційно планували відпочинок як в Україні, та і за кордоном. І до України зазвичай на Новий рік та Різдво приїздили іноземці. Зараз же, на прикладі Одеси, ми бачимо відтік туристів, які налякані подіями в Україні. І це тільки єдиний приклад», – сказав Юрій Бойко.

Опозиційний політик наголосив, що воєнний стан призведе до цілої низки економічних проблем. «Воєнний стан – це похорони інвестиційного клімату країни, втрата ринків вітчизняними експортерами, зниження економічної активності, падіння курсу гривні і т.д. Ніхто не вкладатиме гроші в країну, яка в будь-який момент може перевести економіку на «військові рейки». Все це призведе до ще більшого зниження рівня життя українців і до ще більшої трудової міграції. Країна заплатить дуже високу ціну за чергову авантюру влади», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи