Про це заявив народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи закінчення воєнного стану в 10 областях України.

Він підкреслив, що єдиною метою введення воєнного стану була спроба чинного президента зірвати президентські вибори. «Треба прямо сказати, що це була спроба президента зірвати президентські вибори і «затриматися» на посаді. Тому що ніяких передумов для введення воєнного стану в країні не було. Були страшніші ситуації в 2014-2015 рр., але тоді ніякого воєнного стану не вводилося», – сказав опозиційний політик.

За словами Юрія Бойка, президент хотів зірвати вибори, а обернулося все це економічними та моральними втратами. «Інвестори відмовлялися від нових контрактів, серйозного удару було нанесено по туристичній галузі. Замість того щоб закінчити конфлікт, ввели воєнний стан. Вся ця військова риторика, всі ці заклики в черговий раз створили в країні атмосферу хаосу і відсутності керованості», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Парламентарій наголосив, що якщо буде спроба знову ввести воєнний стан, то це буде великою бідою для країни. «Тому що єдиний шанс для країни втриматись і розвиватися – це зміна сьогоднішньої влади. І її можна міняти тільки шляхом виборів, ніяких переворотів, тому що вибори – це еволюція. І після виборів в країні буде нова влада, яка принесе країні мир, забезпечить її стабільний і нормальний розвиток», – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи