Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у середу, 24 квітня.

Він підкреслив, що нинішній уряд має відзвітувати про свою роботу і піти у відставку. «Ми зареєстрували проект Постанови про заслуховування звіту уряду в парламенті. Кабінет Міністрів має піти у відставку з двох причин. Перша – це зміна влади в країні. Друга – це те, що він накоїв за три роки своєї роботи. За цей час ситуація в країні суттєво погіршилася. Якщо уряд працює три роки, і при цьому в країні погіршується економічна ситуація, не створюються робочі місця, а люди стають жебраками та виїжджають з країни, то він не має права на подальше існування», – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Юрій Бойко також розкритикував роботу парламенту, зазначивши, що має відбутися повне перезавантаження влади.

«Спікер хизується тим, що він відстоює націоналістичні погляди. Але в світі немає країн, які стали б успішними, використовуючи націоналістичну ідеологію. Тому ми за те, щоб він був відсторонений. Взагалі, весь цей парламент йде в небуття. Агресія і агонія, які сьогодні проявляються, є свідченням того, що багато депутатів розуміють, що більше не потраплять до Верховної Ради. Парламентська більшість п’ять років грабувала народ, і на президентських виборах люди сказали владі, що вона повинна піти. Ми виступаємо за те, щоб відбулося повне перезавантаження влади. Що ж стосується збору підписів під проектом Постанови про відкликання спікера з посади, то я ще не бачив підписного листа, але якщо він до мене потрапить, то я його підпишу», – зазначив народний депутат.

Останні записи