«Я вважаю, що Константинополь повністю скористався ситуацією, коли президент, діючий президент країни захотів використати церковну тему, як передвиборчу. Підвищити собі таким чином рейтинги. Для них це – спец-проект, аби зайти в Україну і зробити тут свою філію», – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що як проект, він вдалий, але для нашого суспільства, для наших громадян – це подальша смута.

«Якщо б церковники самі вирішили об’єднатись, зробили єдину церкву, між собою домовились і зробили б це для людей – це було б добре для країни. А в такому вигляді – це подальший роздрай, розкол. Нічого доброго це не принесе», – зазначив він.

«Вже п’ятий рік поспіль погіршуються умови життя людей, а владі це байдуже. Замість виконання своїх прямих обов’язків вони підміняють вирішення пекучих проблем конфліктами в сфері релігії і духовності. Влада не гребує ніякими методами: на священнослужителів здійснюється тиск, з ними проводяться «бесіди», щоб змусити приєднатися до новоствореної церкви, готується ґрунт для того, щоб відбирати церковне майно. Такі речі не просто неприпустимі, вони протизаконні. Політики повинні приходити до церкви лише в якості мирян, ставити свічку, молитися і триматися подалі від церковних справ.

Ми закликаємо всі розсудливі опозиційні сили приєднатися до ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ для спільної перемоги над діючим режимом. Ми захистимо конституційні права людей на свободу слова і віросповідання. Ні в кого немає права вказувати до якої церкви людям ходити і яка віра краща», – підкреслив Юрій Бойко.

Останні записи