Про це кандидат в президенти Юрій Бойко заявив під час брифінгу після завершення голосування на президентських виборах-2019 у неділю, 31 березня.

«Виборчі дільниці закрилися, починається відповідальний період – підрахунок голосів. Хочу подякувати всім громадянам, які проголосували за мене. Для мене це велика відповідальність, і це вияв поваги з вашого боку. Дякую вам всім. Я не розчарую!» – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що ця виборча кампанія, була, мабуть, найбруднішою за всю історію України.

«З боку чинного президента були задіяні всі можливі і неможливі важелі впливу на виборців. Починаючи з банального роздавання грошей і завершуючи безпрецедентним адміністративним тиском на працівників бюджетних організацій. Ці люди знаходились в умовах, коли вони або вимушені голосувати за чинного президента, або їх звільняють з роботи. Ось в такі умови вони були поставлені, і ми отримали дуже багато сигналів з цього приводу», – підкреслив опозиційний політик.

Юрій Бойко прокоментував результати екзит-полів. «Зрозуміло, що наші показники дещо занижені, адже люди просто бояться говорити, що вони голосували за представника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. І це зрозуміло, тому що тиск був шалений, особливо у регіонах, де ми традиційно маємо найбільшу підтримку», – сказав він.

«Але все ж таки я дуже задоволений, тому що ми показали, що влада, незважаючи на весь шалений тиск, незважаючи на всі спроби підкупу та інші речі, приречена. Люди не довіряють чинному президенту і владі в цілому. І це надихає мене, я дуже задоволений сьогоднішніми результатами. Тепер головне завдання — захистити вибір людей. Тому що ми вже отримуємо сигнали про спроби фальсифікацій у регіонах після голосування. Будуть намагання створити умови для різних перерахунків, переписати протоколи — про все це ми знаємо. Такі дії планують в основному представники діючої влади, чинного президента. У нас є запобіжні заходи — перш за все, у нас йде паралельний підрахунок голосів. І ми захистимо виборця, який віддав за мене голос», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми впевнені, що у нас буде дуже добрий результат на майбутніх парламентських виборах. Тому що те, що за мене, як опозиційного політика, сьогодні проголосували люди, означає, що вони віддали голоси і за нашу партію. Ми починаємо підготовку буквально після завершення президентської кампанії. Все буде добре!» – резюмував Юрій Бойко.

Останні записи