Про це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Верховної Ради у четвер, 28 лютого.

«Судячи з опублікованих даних, матеріали щодо масових розкрадань в «Укроборонпромі» знаходились в розробці з січня 2017 року. Тобто два роки розкрадали майно, два роки існувала ця корупційна схема під керівництвом оточення президента Порошенка, але не було вжито жодних заходів, щоб припинити це. Це означає, що правоохоронні органи покривали дану схему», – сказав він.

Юрій Бойко запропонував провести спеціальне засідання парламенту з цього питання. «Це ганьба, коли така схема працює в країні «під дахом» правоохоронних органів. Обкрадали військових, та й по суті всіх громадян України. І сьогодні, коли це стало відомо суспільству, дана ситуація має стати предметом розгляду спеціального засідання Верховної Ради. Потрібно запросити керівництво правоохоронних органів, керівництво РНБО, яке два роки дивилось на весь цей безлад і зловживання. Всіх причетних до цієї оборудки, і приймати рішення про їх звільнення з посад», – наголосив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Разом з тим опозиційний політик висловив сумнів у доцільності створення ТСК щодо розслідування даної корупційної схеми. «Створення Тимчасової слідчої комісії – це заговорювання питання. ТСК не мають юридичних підстав для прийняття рішень, які мають бути прийняті в цій ситуації», – зазначив Юрій Бойко.

Останні записи