Понад 300 людей з усіх регіонів України приїхали до Києва, щоб висловити свою підтримку Юрію Бойку.

«Я переконаний, що сьогодні тут зібралася команда однодумців», — підкреслив Юрій Бойко.

«Я хочу сказати, що дуже пишаюся, що тут всі ви – справжній кістяк, на який я можу спертися. Ви пройшли 4 роки випробувань, вас не зломив нинішній режим, ви вистояли і готові до боротьби. Я переконаний, що перемога буде за нами. Я у це вірю і вірю у вас», — сказав він, звертаючись до учасників зустрічі.

Легендарний лікар-акушер Михайло Макаренко закликав присутніх нічого боятися і провести виборчу кампанію так, щоб люди повірили у можливість змін, повірили саме нашому кандидатові.

«Саме люди, які проголосують за Юрія Бойка — це індикатор нашої роботи, у тому числі і нас, як довірених осіб»,— сказав Михайло Макаренко.

Він також розповів про те, що 17 років тому Юрій Бойко допоміг придбати реанімаційний комплекс для глибоко недоношених дітей, чим врятував безліч маленьких життів.

«Саме такі вчинки характеризують Юрія Бойко — допомагати людям, не афішуючи цього», — зазначив лікар-акушер.

Керівник виборчого штабу у Миколаївській області Олександр Башкаленко зазначив, що підтримка реального сектора економіки, у тому числі і кораблебудування, є запорукою розвитку країни і підвищення рівня життя громадян. І саме Юрій Бойко – той державний діяч, який здатен  це забезпечити.

«Суднобудування — це тисячі робочих місць для Миколаївщини, десятки піднятих з колін підприємств регіону. Дякую вам за цей кластер у вигляді національного проекту, який ви вчора презентували у Миколаєві. Миколаївщина всією областю за Юрія Бойка — і готова захистити результат. За нами — перемога!» — підкреслив він.

Упевненість у перемозі висловив і народний депутат Нестор Шуфрич.

«Буквально всі останні соціологічні дослідження показують реальну можливість проходження Юрія Бойка до другого туру. Сформувалася четвірка лідерів, яка відірвалася від інших кандидатів. Все вирішиться в останні кілька тижнів, можливо, навіть в останні кілька днів і, безумовно, все вирішиться на виборчих дільницях. І ми повинні захистити свій результат. Формула дуже проста: голосуючи за Вілкула або Мураєва, ви голосуєте за Порошенко. Тому що, віддаючи свої голоси за них, ви збільшуєте шанси Порошенка потрапити до другого туру. Тут треба говорити жорстко, тут не треба соромитися. Кожен голос, відданий не за Юрія Бойка — це голос, відданий за Порошенка», — наголосив опозиційний політик.

 

Останні записи