Справедливе покарання для винних у трагедії 2 травня стане запорукою того, що подібне більше ніколи не повториться. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на Куликовому полі в Одесі під час спілкування з родичами загиблих у Будинку профспілок.

Юрій Бойко підкреслив, що опозиціонери продовжать добиватися справедливого розслідування подій 2 травня 2014 року в Одесі.

«Для нас це справа честі. Подібні злочини не мають терміну давності. І хоча всі ці п’ять років об’єктивне розслідування блокувалося, я впевнений, що ми зможемо добитися покарання винних. Це не тільки вимога родичів загиблих, це вимога всього українського суспільства. Справедливий вирок для тих, чиї дії призвели до масової загибелі людей, стане запорукою того, що такі жахливі трагедії більше не повторяться», – сказав засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також запевнив родичів загиблих, що опозиціонери продовжать надавати їм всю необхідну допомогу, в тому числі і юридичну, і доб’ються проведення об’єктивного розслідування трагедії.

«Влада, що йде, всіляко гальмувала розслідування – напевно, зі страху, що люди дізнаються дуже незручну для кого-то правду. Тому його як такого і не було. Я доб’юся, щоб усі, хто причетний до масового вбивства людей, постали перед судом і були покарані. І поки ми не покараємо винних і не увічнимо пам’ять загиблих, я не відступлюся», – підкреслив Юрій Бойко.

Після покладання квітів до Будинку профспілок і спілкування з людьми Юрій Бойко і Микола Скорик разом з представниками одеської команди опозиціонерів взяли участь у панахиді за загиблими, яка пройшла в Свято-Іллінському чоловічому монастирі.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі в результаті масових заворушень загинуло 48 людей, більшість з них – під час пожежі в Будинку профспілок.

Останні записи