Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради в п’ятницю, 26 квітня.

«Я впевнений, що процедура передачі влади повинна бути цивілізованою. Адже той політичний ляпас, який дав народ України цій владі, це ляпас не тільки президенту, який відходить, а й парламенту, уряду, всім тим, хто п’ять років знущався над людьми і країною. 73% – це колосальний сигнал від суспільства політикам – ідіть вже усі геть! Тому ми будемо виступати за розпуск парламенту», – заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик переконаний, що діюча ще влада буде створювати технічні перепони.

«Подивіться, що сталося 25 квітня. В порядку денному парламенту з”явився і пройшов закон про тимчасові слідчі комісії. Закон, на який всі чекали. Чому тільки коли змінився президент, стали робитися кроки для того, щоб відкрити дію закону про імпічмент, власне для чого і приймається закон про ТСК? Відповідь очевидна. Сьогодні залишки правлячої влади хочуть якомога довше зберігати свій вплив, продовжувати грабувати бюджет, сидіти на схемах в “Укроборонпромі”, робити бізнес на війні, все те, що викликало обурення у людей», – зазначив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що має відбутися перезавантаження всіх гілок влади, саме тому ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає розпуску парламенту і відставки уряду. За словами Юрія Бойка, кожен місяць роботи нинішнього складу Верховної Ради, з рівнем довіри в 4%, завдає шкоди країні та людям. Він нагадав, що депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект Постанови про заслуховування звіту уряду в парламенті.

“Кабінет Міністрів має піти у відставку з двох причин. Перша – це зміна влади в країні. Друга – це те, що він накоїв за три роки своєї роботи. Якщо уряд працює три роки, і при цьому в країні погіршується економічна ситуація, не створюються робочі місця, а люди стають жебраками та виїжджають з країни, то він не має права на подальше існування. Уряд має відзвітувати і піти, так само як і Верховна Рада на чолі зі спікером.

«Я із задоволенням поставив підпис за відставку спікера Ради Андрія Парубія, і нагадаю, що це вже друга постанова про його відставку. Він так і не став спікером усього парламенту, лише його частини, декларуючи рівне відношення до всіх депутатів, а насправді відокремлюючи своїх від інших. Парубій – спікер націоналістичної частини парламенту. Він хизується тим, що відстоює націоналістичні погляди. Але в світі немає країн, які стали б успішними, використовуючи націоналістичну ідеологію”, – сказав Юрій Бойко.

Останні записи